Bezobrazna azbuka

Bezobrazna azbuka

Foto: Pixabay / pexels.com

Bezobrazna azbuka

A - Anus. Moj stariji sestrić kad je bio prvi razred piše domaći. M - mačka, mama, medved, S - sreća, sunce, suncokret, Š - šišarka, šupak, šubara ... hteo reći anus, ali nije znao kao ni ja u njegovom uzrastu, šta bi to moglo da bude. Kakve sad to veze ima sa čmarom?

B - Banana. Pričala sam vam već što mi je banana bezobrazna voćka.

V - Voajerstvo. Jednom prilikom sam ne svojom voljom bila voajer. Studentska soba, pokušavam da zaspim, ulazi moja cimerka sa momkom, nije me ni pitala jesam li budna, bacila se u akciju. Kukuuu...šta se sve dalo nazreti, a tek čuti. Nije bilo šanse to da propustim.

G - Guziti. Malo muški izraz, ali s obzirom da muškarac ne može da guzi ako nema koga, samim tim ženska prvo mora da se naGuzi.

D - Dupence. Ništa mi smešnije nema od muškarca koji ima veliko dupe, bez obzira na kilažu. Dupence je baš onako, seksi po meri.

Đ - Đoka. I ova reč mi je malo bezveze. Mislim stvarno, koja žena može da izgovori: "Želim tvog Đoku u sebi."? Đoka mi nekako više ide uz neku mušku priču: "imam neke tačkice po Đoki, šta da radim?"

E - Eksperimentisanje. Uuuhu... Uvek treba biti spreman na nove izazove, poze, "eksperimente". Sve za ljuuuubav, sve za ljubaaaav...

Ž - Žaklina. Žaklina je naš papagaj, Srećkova žena. Šta sve može da se nauči prilikom posmatranja dva papagaja, tj. papagaja i papagajice, ne može da se objasni. Ko šta radi oni se "vole". Ponekad me sramota kao onda kada je cimerka upala u sobu sa momkom.

Z - Zatvor. E da neko može da mi kaže što li sam pod Z napisala zatvor i šta je tu bezobrazno? Hm...? Verovatno testesteron koji "puca" na sve strane, pa se misli i želje zatvorenika samo mogu naslutiti.

I - Igrarije. Seks bez igrarija nije zanimljiv. Da se razumemo igranje i igrarije nije isto.

J - Jebanje. Nekako mi ružna reč i koristim je isključivo ako nekom "j'bem sve po spisku" ili "sunce žarko" ili tako nekako... u psovkama uglavnom.

K - Klitoris. Mogu da razumem kada neko muško ne zna gde se na ženi nalazi klitoris. Mladost, ludost, priglupost, ali kada žena ne zna gde je, e to mi nije i ne može biti jasno.

L - Lizanje. E sad...nije baš seksi da vas neka konjina liže po obrazu ko kerče, ali ako ga usmerite na pravo mesto, može biti vrlo zanimljivo i to isključivo ako znate gde se nalazi pojam iz predhodnog slova, pa da ga uputite, ako on već ne zna.

Lj - Ljubljenje. Mmmm...volim da se ljubim. Ljubljenje je put "do kreveta", tako da se nikada ne ljubim na javnim mestima, može svašta nešto da se desi na nekom neobičnom mestu, a to može da dovede i do toga da vas uhapse.

M - Muda. Ovo mi je skroz simpatična reč. Kada sam provalila još u nižim razredima osnovne škole da tu negde između nogu, dečaci imaju nešto što može da ih zaboli i obori, postalo mi je glavna fora da ih navlačim na svoje koleno. Surovo. Mislim da me neki od njih još uvek mrze zbog toga.

N - Nos. Ako nos kaže da nešto nije u redu u nekom budućem odnosu, poslušajte ga. Fuuuj... Mislim da žene mogu više da smrde od muškaraca. Bljak...

Nj - Njuškanje. To je fina radnja. Kada nos već da "zeleno svetlo", onda je njuškanje prijatno, lepo, zanimljivo i izuzetno seksi. Njuškanjem pamtimo.

O - Orgazam. Ovo neka neki "stručnjak" objasni.

P - Prst. Ne mora da se nađe ni u jednom otvoru na telu da bi njegovo delovanje uspelo da "proizvede" neviđenu strast. Mislim da...ma zamišljajte.

R - Razvaljivanje. To vam je ono, kada ujutru ne možete ni prstom da mrdnete.

S - Stiskavac. To bi bio ples uz neku finu muzikicu. Recimo plešete sa nekim ko vam se mnogo sviđa, pa kad vas malo stisne uz sebe ostanete bez daha i jedva uspete da se suzdržite da tu na licu mesta, ne preduzmete neke "ozbiljnije mere".

T - Tango. To je jedan od najseksipilnijih plesova svih vremena. Vi kao tu plešete u ritmu tanga, a u stvari vodite ljubav, a niko nema pojma da prisustvuje neviđenom izlivu strasti.

Ć - Najnebezobraznije slovo. Ć kao Ć ili ipak... "Vidi ćune prava pionirska."

U - Ulaženje. Trenutak kada dođe do ulaska muškog polnog organa u ženski je neprocenjiv. Trenuci čine sreću i u seksu, a i u životu.

F - Felacio. Verujem da ne postoji muškarac koji ovo ne voli.

H - Homoseksualci. Neka radi ko šta hoće. Sve dok mene lično niko ne ugrožava, ne smeta mi uopšte.

C - Centimetri. Nema šanse da nisu važni kada ih ima ili nema na pravom mestu. "Mali, ali tehničar.", to su izmislili oni sa malim kurcem. Drage dame da ne dođete u situaciju da se "oči u oči" susretnete sa "smoki tehničarem", opipajte na vreme.

Č - Čavrljati. Čavrljanje uz smeh, posle dobrog seksa je nezamenljivo.

Dž - Džarati. Šta drugo sam i mogla da kažem?... ili ipak džak...tj. vreća za spavanje. Ograničen prostor i dve osobe koje se vole, stisnute u tom malom prostoru. Mmm...

Š - Ševa. Mala ptica iz reda vrapčarki.

Eto uspela sam. Jedan tekst manje u draftu. Neću sada da vas prozivam da i vi napišete nešto ovako slično, ali ako baš imate neodoljivu želju da sa svima podelite svoje bezobrazne reči, rado bih to pročitala.

Izvor:Opusteno.rs

Komentar: Bezobrazna azbuka

mi smo bogata zemlja bar sa tim izrazima i uzrecicama

Preporučujemo:

Devet vitamina i biljaka koje mogu pojačati vaš seksualni nagon

Devet vitamina i biljaka koje mogu pojačati vaš seksualni nagonDa li bi odgovor na zagrevanje stvari u spavaćoj sobi mogao biti u vitaminima? Evo šta stručnjaci predlažu da vam pomogne da pojačate svoju strast. Povećajte svoj vitamin B Gubitak libida može biti povezan sa nedostatkom vitamina B, što utiče na energiju ...

Da li je seks važan u vezi? Evo šta kažu stručnjaci

Da li je seks važan u vezi? Evo šta kažu stručnjaciStručnjaci otkrivaju koliko je seks važan u odnosima i kako da imate seksualni život i uživate i vi i vaš partner. Važnost seksa u odnosima Da li je seks važan u vezi? Skoro zvuči kao trik pitanje. Naravno, romansa je jedan od glavnih kvaliteta u uspešnim vezama...

Iznenađujuće stvari koje podstiču vaš libido

Iznenađujuće stvari koje podstiču vaš libidoPromena vaše dnevne rutine na ove jednostavne načine može poboljšati vaš seksualni život, bez potrebe za fensi čajevima ili čudnim činima. Horor filmovi Povećanje adrenalina je dokazan način da pojačate svoj seksualni nagon. Postoji nekoliko načina ...

Seks raskida - postoje li emocionalne koristi

Seks raskida - postoje li emocionalne koristiSeks raskida: put do zatvaranja ili emocionalnog nemira? Istraživanja objašnjavaju nauku zašto imamo seks sa raskidom a stručnjaci dele kada je to možda dobra ideja - a kada definitivno nije. Bez obzira na razlog vašeg rastanka, raskidi su zbunjujući. Vaše ...

Različite vrste seksualnog zadovoljstva: Kako otkriti šta vas stvarno uzbuđuje

Različite vrste seksualnog zadovoljstva: Kako otkriti šta vas stvarno uzbuđujeSeksualno zadovoljstvo je važan deo našeg emocionalnog i fizičkog zdravlja i svako od nas ima svoje jedinstvene želje, potrebe i fantazije koje nas ispunjavaju. Međutim, ponekad može biti izazovno otkriti što nas stvarno uzbuđuje i kako postići najveću ...