Kako ući kod doktora preko reda

Kako ući kod doktora preko reda

Foto: JESHOOTS.COM / unsplash.com

Kako ući kod doktora preko reda

Išao ciga kod lekara, i preko reda uleće u ordinaciju:

- Gos'n doktore, Gos'n doktore,..

Doktor vidno iznerviran kaže:

- Izađi Cigo napolje!

Posle par minuta, uleće ciga ponovo, i doktor ga opet izbaci.
Nekoliko puta ciga ponovi, kada je ponovo rešio, ulazeći u ordinaciju kaže:

- Doktore, al' šta ću sa pečenjem?????

-Sačekaj, reče mu doktor.

Kada je ispratio pacijenta, izađe doktor u hodnik i kaže:

-Hajde cigo, izvoli uđi.

Uleće ciga u ordinaciju i počinje:

- E, doktore.... -Čekaj, čekaj, reče doktor.

Pa šta je bilo sa pečenjem?

- Pa to sam i 'teo da ti kaž'm, peče me dok pišam!

Izvor:Opusteno.rs

Komentar: Kako ući kod doktora preko reda

ha ha ha e moj doktore nije svako precenje prasece i jagnjece

Preporučujemo:

Kako zezati doktora na rutinskom pregledu

Kako zezati doktora na rutinskom pregleduDoktor: Na šta se žalite? Pacijent: Na sebe. Doktor: Na koji deo? Pacijent: Na unutrašnji. Doktor: Gde Vas tačno boli? Pacijent: Svuda. Doktor: Budite određeniji, molim Vas. Koji organ vas muči? Pacijent: Duša. Doktor: Duša nije organ. Pacijent: Meni ...

Plavuša kod doktora

Plavuša kod doktoraDolazi plavuša sva zadihana i uznemirena kod doktora... - Doktore, pomozite, ujeo me stršljen. - Ništa, namazaćemo kremom... - Kako doktore planirate da ga uhvatite da bi ga namazali kremom? - Koga? - Stršljena... - Ma ne, namazaćemo to mesto gde vas je ujeo... - Aaaa...

Cigin najgori dan kod doktora

Cigin najgori dan kod doktoraDošao Ciga u bolnicu. Posle dužeg čekanja na red doktor ga primi: - Izvolite, šta nije u redu? - Ja sam došao na kastraciju! Žena mi gledala neke vesti i čula da se pojavila neka boleština, znaš, ja se dosta muvam po vašari pa se plaši da ne zakačim nešto...

Haso kod doktora za sve bolesti

Haso kod doktora za sve bolestiČuo Haso da neki doktor leči sve bolseti, toliko je dobar da ukoliko ne izleči daje velike pare. I tako ti Haso ode kod njega s namerom da se opari. Kaže: - Doktore ja nemam čulo mirisa. Kaže doktor: - Sestro teglu broj 13. Donese sestra a doktor veže oči Hasi ...

Mujo kod doktora specijaliste

Mujo kod doktora specijalisteMuju bolela glava toliko da nije mogao ni spavati ni jesti. Kod svih doktora je bio ali niko nije znao zašto ga boli. Jedan dan čuo Mujo za nekog dobrog specijalistu pa ode kod njega na pregled. Ovaj odma skonta šta mu je. - Tebi su, jarane, mu*a nabijena ...

Pogledajte i:

Šta to fali Fati pa mora kod doktora?

Šta to fali Fati pa mora kod doktora?Fata je počela sve češće da se žali na glavobolju i to baš kada Mujo želi da gleda fudbal... Muji to dojadilo pa dovede Fatu kod doktora da je pregleda. On je pregleda od glave do pete i kaže: - Izađi Fato i pošalji mi Muju. Fata sva uplašena raplače ...

Zašto (ne) stručnost doktora nema cenu

Zašto (ne) stručnost doktora nema cenuDolazi čovek kod doktora i kaže mu: - Doktore, meni je jedno jaje poplavelo. Gleda doktor, pa će on: - Mi to moramo odseći. I odseče mu jaje. Posle određenog vremena dolazi on opet kod doktora: - Doktore, meni je sad poplavilo i ovo drugo jaje. Šta da radimo...

Zezanje preko telefona

Zezanje preko telefonaZezanje preko telefona: - ALO-ALO - Alo? - Alo! - Alo? - Alo! - Žiko? - Nije Žika. - Ko je? - A ko je to? - Prvi sam pitao. - Ovo je privatan stan. - Žiko? - Nema Žike. - Jel to privatan stan? - Jeste. - Da li je tu Žika? - Nije. - Gde je? - Šta ja znam gde je?! - Jel kod Mice? - Koje Mice? - One ...

Moderno Facebook dogovaranje sastanka preko chata

Moderno Facebook dogovaranje sastanka preko chataDolazim danas da te vidim, ne zanimaju me cene goriva ni ostalo, dolazim 100%! - Joooj srećo, iznenadio si me, evo idem se spremati. Volim te, jedva čekam da te zagrlim. Idi spremaj se, evo krenuo sam. - I ja isto. da znaš, dobila sam. Au, zaboravio sam... auto ...

Zašto je dobro imati preko pedeset godina

Zašto je dobro imati preko pedeset godinaZašto je dobro imati preko pedeset godina? Dobro su poznate negativne stvari ukoliko imate preko pedeset godina. Ali, koje su to stvari koje su dobre kada pređete pedesetu godinu? 1. Otmičari nisu baš zainteresovani za tebe. 2. U slučaju otmice verovatno ...

Zanimljivo:

Menjanje ulja na kolima. Kako to rade žene, a kako muškarci

Menjanje ulja na kolima. Kako to rade žene, a kako muškarciKako to rade žene: - odvesti se autom u auto radionicu - popiti kaficu - Nakon 15 minuta napisati ček i odvesti se kući sa uredno promijenjenim uljem u autu Troškovi: - Zamena ulja: 50,- € - Kafica: 1,- € UKUPNO: 51,- € Kako to rade muškarci: - Odvezti se do prodavnice ...

Kako razgovaraju bračni parovi u Engleskoj, a kako u Bosni

Kako razgovaraju bračni parovi u Engleskoj, a kako u BosniDragi jesi li se umorio?/Jadan ne bio opet si se usafunjo! Dragi hoćeš li i danas s prijateljima posle posla na piće?/Ho š se opet naroljat k o i juče? Možda da razmisliš jos o tome?/Jel to u tvom selu krave pasu pamet djeci? Draga jesi li se ...

Kako prepoznati starost ovce: lukava plavuša zna kako

Kako prepoznati starost ovce: lukava plavuša zna kakoĐaci su imali domaći zadatak da za vikend upoznaju što više domaćih životinja. To je bio zadatak pošto sve manje dece zna kako selo izgleda, život na selu pa i same životinje. Uvek se nađe neki biser, ovoga puta plavuša prosipa bisere: Dosla plavuša ...

Kako objasniti detetu kako je došlo na svet

Kako objasniti detetu kako je došlo na svetKaže Fata Muji: - Slušaj bolan Mujo, mali Mujica je sada doš'o u određene godine i trebalo bi mu objasniti neke stvari... Al' molim te, nemoj onako k'o životinja nego lepo, znaš ono, pčelice, mace, cveće i tako. Razumeš?!? - A jes... hoću, hoću, ne brini...

Kako sebi ulepšati dan? Mujo zna kako

Kako sebi ulepšati dan? Mujo zna kakoIde Mujo ulicom, priča sam sa sobom i smeje se. Naiđe Suljo i pita ga: - Što se smeješ? Ovaj mu odgovara: - Pričam sam sebi viceve... i nastavi da se smeje, ne može do vazduha da dođe. Gleda ga Suljo, pa mu veli: - Šta ti sad bi? A Mujo kroz smeh: - Ovaj još nisam ...